Porovnání ceny plynu 2015

Porovnání ceny plynu
PublicDomainPictures / Pixabay

Růst ceny plynu je všeobecný trend, který musíme chtě, nechtě akceptovat. Věděli jste, že plyn od léta 2011 podražil asi o 10% a ceny nadále stoupaly? Jednoduchými počty můžete dojít k závěru, že pokud chcete topit stejně, jako v minulých letech, budete si muset připravit mnohem větší finanční rezervy. Cena je ovlivňována mnoha faktory, ke kterým mimo jiné patří značná nestabilita arabského trhu a politická krize v Libyi. Podle statistiků by měly oproti minulým letem ceny plynu v roce 2013 stoupnout o 15-20%. Takové zdražení velmi tvrdě pocítí zejména lidé ve špatné sociální situaci, ale znatelně se dotkne i takzvané střední vrstvy. Pro všechny domácnosti, které chtějí i nadále topit plynem, však existuje snadné řešení a tím je změna dodavatele plynu za levnějšího. Využijte porovnání ceny plynu 2015 a zjistíte, ke kterému dodavateli se vám opravdu vyplatí přejít.

Jak se bude vyvíjet cena plynu v roce 2015?

Podle odhadů nebude letošní zvedání ceny plynu tak dramatické, jak v minulých kvartálech. I tak však můžete počítat se zdražením o 5-7%. Vše záleží na politické situaci a oživení poptávky po plynu. Chcete, aby jste za plyn platili stejně, jako v minulých letech? Porovnání ceny plynu 2015 prostřednictvím kalkulačky pro výpočet ceny plynu Vám jasně ukáže, kolik můžete přechodem na jiného dodavatele ušetřit. Údaje, ze kterých webová aplikace vychází, jsou aktuální a budete tak mít naprosto přesný přehled, kolik můžete ušetřit.

Porovnání ceny plynu 2015 je zcela zdarma

Myslíte si, že vám dnes zadarmo nikdo nic nedá? Za porovnání ceny plynu 2015 nezaplatíte ani korunu. Získejte informace o aktuálních cenách dodavatelů, které vám pomohou ušetřit značnou část nákladů za plyn. Změna dodavatele je momentálně jedinou možností, jak ušetřit tisíce korun ročně a platit za plyn stejně, jako v minulých letech.